House

0 items
0

Płatności i dostawa


Dostawa

Dostawa przesyłek realizowana jest za pośrednictwem usługi biznesowej Poczty Polskiej Kurier48.
Koszt wysyłki wynosi 10 PLN.
Za pobraniem 15 PLN

Realizowane Płatności: 

  • Przelew- wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego
  • Pobranie- płacisz gotówką przy odbiorze towaru
  • Płatność na miejscu, przy odbiorze osobistym towaru

Dane do przelewu:
ING Bank Śląski
52 1050 1445 1000 0092 4226 8622
Małgorzata Skowron
ul. Kopernika 16/35
39-400 Tarnobrzeg

 

Reklamacje i zwroty

Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).
Wciągu 14 dniod otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
Jeżeli nie nasza decyzja w przedmiocie reklamacji nie byłaby dla ciebie satysfakcjonująca, informujemy, że masz prawo skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń.

Zwrot produktów

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.
Zwracany produkt nie może nosić śladów używania – każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musisz poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od zawartej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia wysłanego do nas w formie pisemnej.
Wypełnij formularz odstąpienia od umowy załączony do wysłanego towaru.
Aby zachować 14 dniowy termin, wystarczy, abyś wysłał do nas informację dotyczącą przysługującego ci prawa odstąpienia od umowy przed jego upływem.
W ciągu 14 dni od dnia złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy, musisz odesłać do nas zakupiony towar oryginalnie zapakowany i w stanie nienaruszonym. Dla zachowania niniejszego termin wystarczy, abyś wysłał go przed jego upływem.

W przypadku odstąpienia od zawartej umowy zwrócimy Ci otrzymane od Ciebie płatności niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dnia od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy.